Para Yatırma & Çekme

Aynı Gün Para Yatırma Ve Çekme İmkanı Sunuyoruz!

Olive Markets’ta hesabınıza fonlama yapmak ve para çekmek oldukça kolay.

 

$100 veya 750 TL Minimum tutar ile hesabınıza para yatırarak fonlama yapabilirsiniz.

 

Ayrıca para çekme taleplerinizi de aynı gün içerisinde işleme koyarak yerine getirmekteyiz.

Banka Havalesi Yöntemi;

Olive Markets’ta gece saat 24.00’a kadar hesabına havale/EFT yoluyla fonlama gerçekleştirebilirsiniz. Aynı yöntem ile para çekimi talebi vererek yine aynı gün paranız hesabınızda olacaktır.

Kriptoparalar ile Fonlama;

Kripto paralarla 24 saat fonlama yapabilirsiniz. Gece 24.00’dan sonra yaptığınız fonlamalar en yakın mesai saatinde haftasonu yaptığınız fonlamalar ise Pazartesi hesabınıza aktarılır.

Hesabınız Yoksa;

Öncelikle bir hesap açmalısınız. Merak etmeyin. İşlemler oldukça basit ve hızlı. Sadece birkaç dakikada aşağıdaki butona tıklayarak adım adım hesap açma işlemlerini öğrenebilirsiniz.

Saat 18:00-24:00 Arasında;

Haftaiçi 18:00-24:00 arası ise [email protected] adresine mail atabilir veya ekranın sağ altında bulunan canlı chat yardımı ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hesabınız Yoksa

Olive Markets'ta Nasıl Hesap Açabilirsiniz?

Olive Markets’ta hesap açmak sadece birkaç dakika sürüyor. Üstelik kimseyi aramanıza gerek kalmadan birkaç işlem ile hesabınızı açabilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak hesap açma ekranına gitmeniz gerekiyor.

Burada karşınıza görseldeki gibi bir form çıkacak. Bu formda istenilen bilgileri doldurup ardından “Kayıt Ol” butonuna tıklıyoruz.

Hesabımız açılıyor ve karşımıza görseldeki ekran çıkıyor. Burada hesap bilgilerinizi görebilirsiniz. Ancak hesabınızda henüz hiç para yok. Para yatırmak için görseldeki ekranda gördüğünüz “Para Yatırma” butonuna tıklayarak para yatırma ekranına gidebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sırasında müşteri temsilcimizle iletişimde olmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz arayabilirsiniz.

Banka Havalesi Yöntemi ile Para Yatırma ve Çekme

Hesabınıza HAVALE veya EFT yoluyla 10 dakika içerisinde para yatırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek temin edebileceğimiz anlaşmalı çözüm ortağımıza banka transferi ile fonlama yapmak oldukça basit ve hızlı.

 

Aynı yöntem ile para çekimi talebi vererek yine aynı gün paranızın banka hesabınıza düştüğünü görebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimizle iletişime geçmek için aşağıdaki “Ücretsiz Ara” butonuna tıklayarak ücretsiz arama yapabilirsiniz.

 

Ayrıca güncel banka hesap bilgilerini almak için [email protected] adresine mail gönderebilir ya da ekranın sağ alt köşesinde bulunan canlı chat yardımıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

olive markets para çekme havale yöntemi ile

Kriptopara Birimleri Yöntemi ile Para Yatırma ve Çekme

Olive Markets’in sunduğu fonlama yöntemleri arasında son dönemde para transferi için de sıkça kullanılan kripto paralar da mevcut.

 

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sol tarafından “Cüzdanım” sekmesinde yer “Para Yatırma” kısmına tıkladığınızda sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Bu ekranda güncel kriptopara cüzdan adreslerini görebilirsiniz.

 

Para çekimi yine aynı gün içerisinde, aynı yöntem ile yapılabilmektedir. BitcoinEthereumLitecoin ve Ripple gibi kripto paraları kullanarak fonlama yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra eğer başka bir kripto ile fonlama yapmayı tercih ederseniz cüzdan bilgileri için müşteri temsilcileriniz ile iletişime geçmelisiniz.